Oppmøtested og tid for opptak

Torsdag 24.august kl.1200 – Softball – Lehmkuhlhallen
Torsdag 24.august kl.1200 – Squashjenter- Lehmkuhlhallen
Torsdag 24.august kl.1430 – Lacrosse – Lehmkuhlhallen
Torsdag 24.august kl.1600 – Kanonball – Lehmkuhlhallen
Fredag 25.august kl.1015 – Futsaljenter – Lehmkuhlhallen
Fredag 25.august kl.1115 – Tennisjenter – Den blå sten
Fredag 25.august kl.1200 – Futsal – Lehmkuhlhallen
Fredag 25.august kl.1215 – Baseball – Stemmemyren
Fredag 25.august kl.1215 – Oktagon – Karl Borch auditorium
Fredag 25.august kl.1300 – Tennis herrer – Fontenen
Fredag 25.august kl.1415 – Fotballrypene – Stemmemyren
Fredag 25.august kl.1415 – Vixens – Stemmemyren
Fredag 25.august kl.1415 – Cheer – Lehmkuhlhallen
Fredag 25.august kl.1600 – Motbakke – Fontenen
Søndag 27.august kl.1400 – Golf – Fontenen
Søndag 27.august kl.1600 – Innebandy damer – Lehmkuhlhallen
Mandag 28.august kl.1200 – NHH-FK (11er-fotball 1) – Stemmemyren
Mandag 28.august kl.1400 – Friidrett – Fontenen
Mandag 28.august kl.1400 – Amerikansk fotball – Stemmemyren
Mandag 28.august kl.1600 – Innebandy – Lehmkuhlhallen
Mandag 28.august kl.1700 – Squash – Lehmkuhlhallen
Mandag 28.august kl.1800 – Svømming. Oppmøte ved hovedinngangen
Tirsdag 29.august kl.1015 – FK 1936(11er-fotball 2) – Stemmemyren
Tirsdag 29.august kl.1200 – Parkettgutta – Lehmkuhlhallen
Tirsdag 29.august kl.1415 – All-idrett – Stemmemyren
Tirsdag 29.august kl.1500 – Svømmejentene – Fontenen
Tirsdag 29.august kl.1600 – Pikegym – Speilsalen
Tirsdag 29.august kl.1600 – Håndball jenter – Lehmkuhlhallen
Tirsdag 29.august kl.1815 – Håndball gutter – Lehmkuhlhallen
Onsdag 30.august kl.1200 – Stallfyll – Lehmkuhlhallen
Onsdag 30.august kl.1400 – FC(11er-fotball 3) – Stemmemyren
Onsdag 30.august kl.1600 – Croquet – Oppmøte ved hovedinngangen
Onsdag 30.august kl. 1800 – Sykkel – Oppmøte ved bommen på NHH
Onsdag 30.august kl. 2030 – Volleyball damer- Lehmkuhlhallen
Torsdag 31.august kl.1415 – Løkkefotball – Stemmemyren
Torsdag 31.august kl.1630 – Badminton – Lehmkuhlhallen
Torsdag 31.august kl.1800 – Basket herrer – Lehmkuhlhallen
Torsdag 31.august kl.2000 – Kampsport – Speilsalen
Fredag 1.september kl.1215 – Lekestue – Stemmemyren
Fredag 1.september kl.1415 – Tiki-Taka – Stemmemyren